top of page
HH_final_logo_horizontal.png

CONSULTING

Profesionální investice v oblasti realitního trhu

O nás

Společnost HOUSE HEROES CONSULTING byla založena za účelem poskytování poradenství v oblasti investic do realitního trhu a výběrových řízení. Zaměřujeme se na profesionální investice v oblasti realit s působností převážně v hlavním městě Praze a ve větších městech ČR.

 

Provádíme důkladnou analytickou činnost investičních příležitostí na trhu realit. Spočítáme výnosnost investice a poradíme, kam prostředky uložit.

 

Zabýváme se také developerským projektováním. Projekt Vám důkladně naceníme, spočítáme výnosnost a poradíme na koho se obrátit. Disponujeme širokou sítí kontaktů v oblasti developmentu.

Naše služby

PORADENSTVÍ

Nabízíme profesionální vypracování analýzy podnikových procesů a marketingové strategie.

EKONOMICKÉ PORADENSTVÍ

Vypracujeme Vám analýzu, která zodpoví, zda Vaše firma funguje optimálně, jaké oblasti vylepšit či opustit. Kde se plýtvá a kde je zas vysoká produktivita. Navrhneme Vám řešení šité přímo na míru.

FINANČNÍ PORADENSTVÍ

Poskytujeme finanční poradenství v oblasti hypoték, dlouhodobých úvěrů a půjček. Zpravidla se jedná o poradenství k financování nemovitosti. Nedílnou součástí je i nabídka pojištění. Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě.

MARKETINGOVÉ PORADENSTVÍ

Investovali jste již spoustu peněz do propagace, jenže Vaše úsilí a peníze nepřinášejí správné zákazníky? Obraťte se na nás. Vytvoříme Vám efektivní marketingovou analýzu všech aktivit v oblasti komunikace s trhem a následně Vám doporučíme co nejefektivnější řešení.

VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ

Výběr dodavatele je jednou z nejdůležitějších fází projektu.

PRO ZADAVATELE

Postaráme se o hladký průběh Vašeho výběrového řízení. Pomůžeme Vám s uzavřením smlouvy s vítězným dodavatelem, hlídáním potřebných lhůt, komunikací s uchazeči i organizací hodnotící komise.

PRO DODAVATELE

Komplexně zajistíme výběrové řízení. Zkonzultujeme s Vámi přípravu zadávací dokumentace a dalších povinných postupů výběrového řízení s cílem zpracování a poskytnutí požadované dokumentace.

REALITY

Provádíme kompletní due dilligence v oblasti realit.

INVESTICE

Provádíme důkladnou analytickou činnost investičních příležitostí na trhu realit. Spočítáme výnosnost investice a poradíme, kam prostředky uložit.

DEVELOPERSKÁ ČINNOST

Máte zajímavý projekt? Oslovte nás! Projekt Vám důkladně naceníme, spočítáme výnosnost a poradíme na koho se obrátit. Disponujeme širokou sítí kontaktů v oblasti developmentu.

ANALÝZA TRHU

Zpracujeme efektivní analýzu realitního trhu s cílem co nejjednodušší a nejefektivnější orientace.

bottom of page