NAŠE ZÁSADY

Rozumná výše provize

Za prodej nemovitosti si účtujeme bezkonkurenčně nejvýhodnější provizi na trhu.

Přicházíme s revolučním konceptem. Za práci si zasloužíme odměnu, ale úměrně velkou k práci, kterou odvedeme. Jsme efektivní v naší práci a díky tomu jsme levnější než konkurence.

Získejte z prodeje nemovitosti maximum a spolupracujte s námi » kontaktujte nás

 

Přehledné smlouvy

Naše smlouvy jsou jednoduché, přehledné, transparentní.

Nechceme Vás zahnat do úzkých a smluvně Vás uvěznit v labyrintu paragrafů. Neschováváme nic do hvězdiček a bleších písmen. Jsme féroví a všechny smlouvy Vám dáme dopředu k nastudování. Nemusíte se bát toho, co vlastně narychlo podepisujete.

Nic před vámi netajíme » spolupracujte s námi

 

Maximální péče

Bojíte se, že prodej Vaší nemovitosti skončí ve chvíli podpisu exkluzivní smlouvy (ES)?

V naší smlouvě se zavážeme, co všechno a do kdy pro Vás uděláme. Nehrozí tedy, že bychom Vás i se složkou uložili na rok k ledu.

Chtějte za své peníze, které dáváte realitní kanceláři, maximum služeb. Provize realitní kanceláře za prodej nemovitosti jsou často extrémně vysoké, a přesto bez adekvátního servisu. 

Makléř by měl zajistit tzv. Home Staging (příprava nemovitosti k focení na inzerát), profesionální nafocení, stanovení ceny, promyšlenou inzerci nemovitosti i kompletaci požadovaných dokumentů (list vlastnictví, nabývací titul, projektová dokumentace, kolaudační rozhodnutí, atd.).

Standardem by měla být příprava rezervační i kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově. Samozřejmostí je doručit všechny dokumenty na katastr nemovitostí k zaregistrování prodeje. Na závěr by správný makléř měl vyřídit ještě předání nemovitosti a přepsání médií na nového vlastníka.

Chtějte za své peníze maximální péči » spolupracujte s námi

 

Žádné dvojí provize

Realitní makléři by měli nemovitost prodat za maximální cenu. Jenže ne všichni hrají fér. Snaží se totiž nejen v zájmu prodávajícího, ale také v zájmu kupujícího. Zároveň jsou schopni si domluvit provizi i ze strany kupujícího, neboť jejich zájmem je pouze inkasovat odměnu od obou stran najednou. Zcela se ztrácí morálka. Někteří realitní makléři se ale nestydí udělat cokoliv, aby na prodeji nemovitosti vydělali.

Tohle se Vám u nás nikdy nestane. Pokud chcete dostat maximum z prodeje » obraťte se na nás

Žádná falešná smlouva

Mezi realitními makléři je mnoho záporných postav. Tito zlorealiťáci se nebojí ničeho. Jsou dokonce schopni najmout si fiktivního zájemce o koupi bytu. Následně zlorealiťák vytáhne rezervační smlouvu, kterou musí na místě podepsat prodávající i kupující. Ve skutečnosti se ale nejedná o rezervační smlouvu, nýbrž o smlouvu o exkluzivitě. Zlorealiťák využije majitelovy euforie a pod rouškou prodeje bytu si nechá podepsat smlouvu, která majitele zavazuje k prodeji nemovitosti pouze skrze jednu realitní kancelář.

Toto se Vám u nás nikdy nestane. Jsme féroví a transparentní » spolupracujte s námi