top of page

NAŠE ZÁSADY

Rozumná výše provize

Za prodej nemovitosti si účtujeme bezkonkurenčně nejvýhodnější provizi na trhu.

Přicházíme s revolučním konceptem. Za práci si zasloužíme odměnu, ale úměrně velkou k práci, kterou odvedeme. Jsme efektivní v naší práci a díky tomu jsme levnější než konkurence.

Získejte z prodeje nemovitosti maximum a spolupracujte s námi » kontaktujte nás

Jednoduchost

Přehledné smlouvy

Naše smlouvy jsou jednoduché, přehledné, transparentní.

Nechceme Vás zahnat do úzkých a smluvně Vás uvěznit v labyrintu paragrafů. Neschováváme nic do hvězdiček a bleších písmen. Jsme féroví a všechny smlouvy Vám dáme dopředu k nastudování. Nemusíte se bát toho, co vlastně narychlo podepisujete.

Nic před vámi netajíme » spolupracujte s námi

Maxpéče

Maximální péče

Bojíte se, že prodej Vaší nemovitosti skončí ve chvíli podpisu exkluzivní smlouvy (ES)?

V naší smlouvě se zavážeme, co všechno a do kdy pro Vás uděláme. Nehrozí tedy, že bychom Vás i se složkou uložili na rok k ledu.

Chtějte za své peníze, které dáváte realitní kanceláři, maximum služeb. Provize realitní kanceláře za prodej nemovitosti jsou často extrémně vysoké, a přesto bez adekvátního servisu. 

Makléř by měl zajistit tzv. Home Staging (příprava nemovitosti k focení na inzerát), profesionální nafocení, stanovení ceny, promyšlenou inzerci nemovitosti i kompletaci požadovaných dokumentů (list vlastnictví, nabývací titul, projektová dokumentace, kolaudační rozhodnutí, atd.).

Standardem by měla být příprava rezervační i kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově. Samozřejmostí je doručit všechny dokumenty na katastr nemovitostí k zaregistrování prodeje. Na závěr by správný makléř měl vyřídit ještě předání nemovitosti a přepsání médií na nového vlastníka.

Chtějte za své peníze maximální péči » spolupracujte s námi